Vienna House
ODKRYWAJ. POSZERZAJ HORYZONTY. PODRÓŻUJ.

Vienna House to największa w Austrii niezależna grupa hotelarska: 34 hotele w dziewięciu europejskich krajach, 2400 pracowników. Założona w 1989 r. pod nazwą Vienna International Hotelmanagement. Grupa skupia swoje działania na zarządzaniu hotelami i rozwijaniu ich. Jest bezpośrednim właścicielem obiektów bądź zarządza nimi na zasadzie umowy dzierżawy lub franczyzy.

Przewodnią ideą Vienna House jest radość z podróżowania, odkrywania i poszerzania horyzontów poprzez nowe doświadczenia. A doświadczeniem, ta europejska grupa hotelarska, z pewnością może się pochwalić. Od 25 lat buduje bowiem swoją ekspercką wiedzę w zakresie rozwoju projektów.

W czerwcu 2017 roku całkowity udział w kapitale spółki został przejęty przez Vienna House Capital. Vienna House Capital, z siedzibą główną w Wiedniu, jest austriacką spółką zależną tajskiej firmy U City PCL (U City). W tym samym czasie zawarto umowę joint venture z tajską spółką siostrzaną Absolute Hotelmanagement Services (AHS). Umowa ta reguluje ekspansję każdej z marek na rynkach europejskich i azjatyckich. Więcej informacji można znaleźć na stronie poświęconej strukturze organizacyjnej firmy. 

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY
Podziel się